KARNET.CZ

Tvorba www stránek kvalitně pro každého

změnit téma:

CSS

je zkratka pro Cascading Style Sheets, česky "kaskádové styly", jedná se o kolekci metod pro grafickou úpravu webových stránek.

PHP

je dnes velmi rozšířená technologie umožňující snadné programování na straně serveru (server-side programming). Toho lze využít k tvorbě různých interaktivních webových stránek.

MySQL

je Open Source RDBMS (Relational Database Management System - česky "Systém pro správu relační databáze"), který umožnuje za pomocí SQL příkazů ukládání a správu dat v databázi.

AJAX

je označení pro technologii vývoje interaktivních webových aplikací, které mění obsah svých stránek bez nutnosti jejich znovunačítání. Na rozdíl od klasických webových aplikací poskytují uživatelsky příjemnější prostředí, ale vyžadují použití moderních webových prohlížečů.

Technologie

V současné době používám pro tvorbu stránek následující dostupné technologie:

XHTML, XML, CSS, JavaScript, AJAX, PHP, MySQL, Flash, CMS, SEO

Grafický návrh

Originální grafický návrh, který slouží jako přesná šablona pro vytvoření webové stránky. Grafický návrh se uplatní u webových stránek, kde se požaduje profesionální a netradiční design.

Fotografie a obrázky

Úprava fotografií a obrázků pro webovou stránku (optimalizace, nařezání grafického návrhu, vytvoření loga).

XHTML + CSS

Vytvoření webové stránky pomocí XHTML jazyka a CSS šablony. Stránka se dá vytvořit přímo bez grafického návrhu nebo "nařezáním" grafického návrhu.
U nově vytvořené stránky ověřim správnost kódu validátorem W3C.

AJAX - JavaScript

Vytvoření aktivního obsahu pomocí technologie AJAX, který umožňuje nový přístup k webovým aplikacím. Výhodou této technologie je například odstranění nutnosti znovunačtení celé stránky při určité aktivitě.

Aplikace

Aplikace v PHP a správa dat v MySQL databázi. Nejčastěji jsou požadavky na vytvoření CMS a redakčních systémů pro automatickou správu webu, kontaktních formulářů a objednávek. V případě zájmu ale není problém vytvořit jakoukoliv aplikaci pro webovou stránku.).

Konzultace

Audit stávající webové stránky, dohled nad jinou společností, která pro Vás zajišťuje tvorbu webových stránek.
Předání know-how a nápadů na zlepšení webové stránky.

Aktualizace

Pravidelná aktualizace informací na webovýcg stránkách a vytvoření nových podstránek.

Reklama

Optimalizace webové stránky pro vyhledávače, registrace stránky do katalogů.
Poradenství s výběrem placených reklam na internetu.