KARNET.CZ

Informace o autorovi

změnit téma:

O autorovi

Jmenuji se Roman Karnet, narozen 30. června 1981 v Praze. Od roku 2003 jsem bydlel v Dejvicích, Praha 6. Od října 2007 bydlím se svojí manželkou Táňou na Nové Harfě ve Vysočanech, Praha 9.

V roce 1999 jsem dokončil Obchodní akademii s maturitou, následně absolvoval civilní službu v divadelní fakultě DAMU na Praze 1.
V září 2004 jsem po 5 letech opět usedl do školních lavic, tentokrát na půdu Vysoké školy ekonomické na Praze 3, fakulta informatiky a statistiky. Studium jsem přerušil v lednu 2008.

Ovládám anglický jazyk aktivnně, zaměření na technickou a ekonomickou oblast. Jsem pokročilý začátečník italského jazyka, který jsem studoval 1,5 roku na VŠE.

Mezi moje první zaměstnání bylo finanční poradenství na živnostenský list u společnosti F.E.D.S., kde jsem působil od roku 2001 necelé 3 roky.
V říjnu 2002 jsem nastoupil na pozici operátora technické podpory u společnosti ACTIVE 24, kde jsem pracoval do prosince 2005.

V lednu 2006 jsem přijal pracovní nabídku na pozici webmastera pro společnost Skřivánek s.r.o., kde jsem působil do července 2008.

Od srpna 2008 do října 2011 jsem pracoval na živnostenský list, převážně pro společnost StringData s.r.o., kde jsem byl součástí týmu zajišťující vývoj systému pro internetovou podporu prodeje hypotečních úvěrů pro GE Money Bank.

Od listopadu 2011 do října 2015 jsem byl zpět v zaměstnaneckém poměru na pozici project manager / technology consultant u společnosti newps.cz (dříve Novell Professional services"), kde jsem se převážně zaměřoval na interní projekty, testování a vedení projektu infoPORT pro MVČR.

Tak nějak neplánovaně jsem se v létě 2009 rozhodl se svým kamarádem Pavlem Novákem vstoupit do světa podnikání v oboru pohostinství. Pod firmou Innuendo s.r.o. jsme od listopadu 2009 do listopadu 2015 úspěšně provozovali nekuřácký koktejlový bar Innuendo Prohibition Bar na Praze 9, který se po 3 letech provozu zařadil mezi přední koktejlové bary v Praze. Největším mým úspěchem byla účast v barmanských soutěžích World Class 2014, kde jsem se dostal do finále 15 nejlepších barmanů a v soutěži The Chivas Masters 2015 do finále 10 soutěžících.

Jsem spoluzakladatelem a spolumajitelem firmy Beenode s.r.o., která na českém a slovenském trhu nabízí produkt pod názvem Beenode hledač klíčů a věcí. Projektu se věnuji na plný úvazek od listopadu 2015 do současnosti.

Rád cestuji, ochutnávám dobré jídlo a pití, baví mě snowboarding a turistika."Normální a průměrný je nuda. Špatné je výzva pro zlepšení, Vynikající je inspirací."

"Nepracuji abych žil. Žiju, abych pracoval."

"Motivace je stavební kámen úspěchu."

"Přestat veřit v současný peněžní systém, znamená jeho zničení a návrat ke zlatu."

"Každý demokratický systém je nespravedlivý k určité menšině. Nedemokratický systém je ale nespravedlivý k většině."

banner-pene-z-enka-600-190.png